Praktyczne noże kuchenne z serii Tasty+, wykonany ze stali nierdzewnej. Idealny do obierania i krojenia warzyw,owoców i innych produktów. Odporny na zarysowania i korozje można go myć w zmywarce. Elegancka linia kutych noży z niemieckiej stali wyróżnia się prostym, wręcz ascetycznym kształtem. Rękojeść wykonana z najwyższej klasy tworzywa POM zapewnia ergonomię i wygodę użytkowania. Nóż do warzyw i owoców – to małe, niepozorne narzędzie, tak naprawdę okazuje się niezbędnym towarzyszem każdego pasjonata przygód kuchennych.

Rękojeść z miękkiego tworzywa TPE gwarantuje komfort użytkowania nawet przy pracy w tłuszczu i wilgoci. Wygodę i bezpieczeństwo użytkowania dodatkowo podnosi ergonomicznie zaprojektowany kształt . Noże GIESSER MESSER odpowiadają najwyższym standardom higieny. Nóż walcowany do obierania z ostrzem spiczastym. Zwieger zobowiązuje się chronić wszelkie dane osobowe i informacje ujawnione przez Klientów Sklepu zgodnie z normami ochrony bezpieczeństwa i zachowania poufności.

Wygodna rękojeść pozwala pewnie się nim posługiwać. Ostrze noża zostało zaprojektowane tak, aby pozwolić komfortowo kroić mięso, warzywa czy pieczywo. Nóż doskonale nadaje się do krojenia warzyw z twardą skórką i miękkim środkiem (np. pomidorów). Wysokiej jakości nóż uniwersalny do obierania warzyw lub owoców, który zdobędzie uznanie wszystkich fanów kulinarnych wyzwań. Został wyposażony w ostrze wykonane ze stali kutej CrMoV15 zaś uchwyt wykonano z tworzywa sztucznego i wzmocniono nitami… Nóż kuchenny Victorinox SwissClassic Pikutek – do warzyw (6.7833) Nóż kuchenny stanowiący niezawodne i wszechstronne narzędzie w każdej kuchni.

W kuchni można ją wykorzystać na wiele sposobów np. W ciastach, deserach, sokach, a także zrobić z niej dżem. Spożywanie czerwonej porzeczki polecane jest m.in.

Nóż do warzyw odpowiednio wyprofilowany i poręczny, pewnie leżący w dłoni pomoże nam dokładnie obrać pomidory, czy ogórki. W pracę przy warzywach nie będziemy zmuszeni wkładać zbyt wiele wysiłku. Produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów są solidne, trwałe, bardzo ostre i niezawodne. Noże, których używa się do obierania są zazwyczaj małe i mają od 6 do 10 cm długości. Zazwyczaj ich ostrze wykonane jest ze stali nierdzewnej, ale również produkuje się te niewielkie nożyki z ceramicznym ostrzem. Dobry nóż ze stali to taki, który się nie wygina, im jest ona bardziej twarda tym nóż jest lepszej jakości.

Po tym czasie dane będą przetwarzane przez okres niezbędny w celu rozstrzygnięcia wszelkich potencjalnych sporów, które mogą wyniknąć w związku ze świadczonymi usługami, np. Związanych z roszczeniami (okres ten będzie obejmował termin biegu przedawnienia roszczeń wynikających z umowy, zgodnie z obowiązującymi przepisami). Ich lekkość, niewielki rozmiar, spiczaste zakończenie ostrza – wszystko to ma ułatwić obróbkę, czyszczenie oraz oczywiście krojenie ulubionych warzyw i owoców. Warto więc zastanowić się, czego konkretnie potrzebujemy i oczekujemy, oraz które rozwiązanie będzie dla nas najwygodniejsze. Noże do warzyw i owoców znajdują zastosowanie podczas przygotowania każdego codziennego posiłku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *