Jesteśmy od wielu lat autoryzowanym serwisem znanych marek – LG Electronics, Pioneer, Daewoo Electronics. Serwis NIE prowadzi napraw sprzętu AGD typu pralki, zmywarki, lodówki, itp. Wymieniamy całe podzespoły oraz uszkodzone gniazda zasilania, monitorów, USB i klawiatury, a także wtyki oraz przewody oryginalnych ładowarek do noteboków. Przywracamy system operacyjny do prawidłowej pracy. Polecam, przychodzę tu z każdym sprzętem elektronicznym, który mi się zepsuje. Zawsze świetnie radzą sobie z naprawą każdego.|który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie.” Jeżeli ten artykuł był dla Państwa przydatny, pomocny, użyteczny. Napiszcie do nas , a obiecuję iż napiszę kolejny. Kliknij 'Zgadzam się’, aby ta informacja nie wyświetlała się więcej. Serwis RTV działa na terenie Gdańska i okolic. Z techniką RTV związani jesteśmy od ponad 15 lat. Zajmujemy się wysoko wyspecjalizowanym serwisem telewizorów i sprzętu audio. Nasza wiedza podparta jest wieloma szkoleniami serwisowymi u czołowych producentów sprzętu RTV.

Skupujemy złoto w każdej postaci – biżuteria, figurki, złom złota. Cena złota zależy od ceny giełdowej złota na rynku. Oferujemy skup złota po cenach konkurencyjnych – jedne z wyższych. W naszym komisie GSM w Gdańsku na Osiedlu Wyżyny, przy ul. Grzymały Siedleckiego 24 mogą Państwo sprzedać, kupić, wymienić oraz naprawić – telefony, tablety.Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować. 4 stycznia zepsuł mi się sterownik od pieca Defto. Po powrocie do domu zamontowałem sterownik, jak nowy, wszystkie działa bez zarzutów.|Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. naprawy sprzętu RTV i elektroniki użytkowej. Z przyjemnością podejmiemy się naprawy Państwa urządzeń elektronicznych, dbając o najwyższą jakość wykonanej usługi. O jakości naszych usług świadczy otrzymany certyfikat “ Firma Godna Zaufania”.

Nasze doświadczenie pozwala nam oferować profesjonalny i szybki serwis komputerowy oraz sprzętu RTV. Nasza firma gwarantuje szybką i dokładną diagnozę sprzętu oraz błyskawiczne rozwiązanie problemu. Pozostaw swój sprzęt profesjonalistom, a my zajmiemy się nim rzetelnie i terminowo.|Rozwiązujemy problemy związane z siecią, problemy ze sprzętem lub oprogramowaniem na komputerze stacjonarnym. Skontaktujemy się z Tobą abyś mógł odebrać swój sprawny telefon komórkowy. Nasi wyszkoleni technicy naprawią Twój telefon komórkowy lub {tablet|pill} – szybko i wydajnie, a tym samym będą informować Cię na bieżąco.

Przedmiotem naszej działalności jest serwis oraz naprawa wszelkiego sprzetu elektroniki użytkowej, dostępnego obecnie na rynku. Posiadając wieloletnie doświadczenie z zakresu naprawy sprzętu RTV, jesteśmy w stanie zagwarantować usługi na najwyższym poziomie. Doskonale wiemy ile frustracji i niepotrzebnych nerwów kosztuje nas niesprawny sprzęt komputerowy, a jest on niezbędny do nauki lub pracy. Nadchodzi taki czas, że powinien zostać poddany sprawdzeniu, regulacji czy przeinstalowaniu programów. Komputery, monitory LCD, laptopy czy drukarki, każdy z tych sprzętów wymaga fachowego serwisu.