Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Zdecyduj się szybko – zatelefonuj i otrzymaj wycenę, która Cię usatysfakcjonuje. Firma Bianel Elektronika Usługi i Handel inż Andrzej Białonoga oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z rejonu Pruszcza Gdańskiego oraz przyległych powiatów.

Od pierwszego dnia działalności priorytetem była rzetelna i profesjonalna jakość świadczonych usług i zadowolenie Klienta. Tak jest po dzień dzisiejszy – ta sama pasja i ciągle ten sam zapał do działania przy każdym nowym zleceniu. Zapraszamy do naszego serwisu RTV zlokalizowanego w Murowanej Goślinie. W Limes Kraków przeprowadzamy również naprawę odkurzaczy i innego sprzętu, gdyż specjalizujemy się w naprawie zarówno sprzętu RTV, jak i AGD. Naprawę dużego sprzętu AGD wykonujemy przede wszystkim w domu u klienta.

Bardzo szybka i sprawna naprawa Powerbanka. Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Sprzedajemy laptopy, prowadzimy serwis komputerów, laptopów i RTV. U nas zakupisz także akcesoria komputerowe, baterie, zasilacze, przewody i inne drobiazgi.Wielu fachowców oferuje naprawę {laptop|laptop computer}ów, płyt indukcyjnych, telewizorów. Specjalizujemy się wnaprawie telewizorów LCD, LED i PLAZMA oraz wmontażu anten. Naszą drugą specjalizacją jest naprawa i serwisowanie sprzętów AUDIO i AUDIO Hi-Fi. Nasz serwis RTV prowadzony jest przez profesjonalistów, którzy doskonale znają wszelkie zagadnienia elektroniczne i stale poszerzają swoją wiedzę. Zajmujemy się naprawą sprzętu audio, RTV oraz AGD wszystkich producentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *