Zobacz szczegóły Szatkownica do warzyw 200 kg/h z kompletem four tarcz… Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”. Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.

Dzięki temu bezproblemowo radzi on sobie zarówno z twardymi warzywami, jak i miękkimi owocami. Odpowiedni nóż do owoców i warzyw usprawni naszą pracę w kuchni zwłaszcza w sezonie, gdzie przygotowujemy wiele zimowych zapasów oraz przetworów. Nożyki doskonale nadadzą się do obierania warzyw i owoców nawet z cienką skórką.

Rękojeść wykonana jest z lekkiego, wysokiej jakości tworzywa polipropylenowego, które jest trwałe i ergonomiczne. Nóż kuchenny Victorinox SwissClassic w kolorze seledynowym. Jest to jeden z najlepiej sprzedających się noży na świecie, wyprodukowany przez szwajcarską firmę, która już od ponad a hundred and twenty lat działa na światowym rynku. Ostrze noża wykonane jest ze stali nierdzewnej najwyższej jakości. Nóż kuchenny do obierania, duża rączka 5 cm Global GSF-34Specjalistyczny nóż kuchenny z zakrzywionym ostrzem, przeznaczony do obierania i krojenia okrągłych warzyw i owoców.

Lekkie narzędzie oferowane przez nasz sklep wykonane tylko z jakościowych tworzyw sztucznych będą pomocne przy krojeniu sałaty czy innych miękkich warzyw i owoców. Posiadające delikatne tareczki na ostrzach szybko i precyzyjnie pokroją przygotowane produkty spożywcze. Nożyk do warzyw ze stali nierdzewnej jest niezwykle trwały oraz wytrzymały. Ostrza tych kuchennych narzędzi są lekko zakrzywione przez co łatwiej można posiekać przygotowane warzywa.

Z kolei profesjonalny nóż do jabłek gwarantuje możliwość sprawnego obrania ze skórki oraz pokrojenia w idealnie równą kostkę owoców wchodzących w skład sałatki. Popularna i charakterystyczna kolekcja akcesoriów kuchennych Elevate marki Joseph Joseph została uzupełniona o noże kuchenne o różnych zastosowaniach. Prezentowany tu nóż to nóż do warzyw i owoców, który ułatwi ich obieranie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *