Przyjechałeś do Łeby i chcesz się dostać na Power PArk? Wycieczki do fokariumna ruchome wydmyczy do latarni morskiej Stilo. Zatrudniając naszych kierowców prowadzimy uważną selekcję kandydatów oraz uważnie nadzorujemy wszystkich naszych pracowników. Można w pełni im zaufać, ponieważ są rozsądni, odpowiedzialni i uprzejmi. Co więcej, w razie potrzeby pomogą bezpiecznie wsiąść do i wysiąść z pojazdu, a nawet dotrzeć pod identical drzwi hotelu/domu. Ruchome wydmy swoją nazwę zawdzięczają temu, że pod wpływem wiatru piasek przemieszcza się na wschód z prędkością kilku metrów rocznie, co stale zmienia krajobraz.

Firma Łeba to licencjonowany przewoźnik zajmujący się przewozem osób pojazdami typu Meleks Łeba i bus. Zwiedzając miasto pojazdami Meleks Łeba, przeżywają Państwo niezapomnianą i jedyną w swoim rodzaju przygodę. Jeżeli szukają Państwo pomysłu na spędzenie czasu w Łebie lub potrzebujecie transportu pojazdami typu Meleks Łeba 17-os lub Taxi Łeba 9-os, idealnie Państwo trafili. Pojazdami Meleks Łeba dostaną się Państwo wszędzie na terenie miasta Łeba i w okolicach.

Z tego co obserwujemy, meleksami kierują osoby bardzo młode, zatrudnieni przez przedsiębiorców do pracy dorywczej, czasami tylko wakacyjnej. Pełnią one rolę nie tylko kierowców, ale także przewodników, co wpływać zapewne może na koncentrację. Zwróćmy uwagę, kierowcy meleksów przewożą więcej osób niż np. Taksówkarz, a takim samym jak on przepisom nie podlegają. Owszem, prędkość meleksów nie jest wielka, ale moim zdaniem nie jest to bezpieczne. Sytuacja się zmieniła kiedy odwiedziła mnie rodzina z zagranicy i chciałem jako dobry gospodarz pokazać jak Wrocław zmienił się od czasu ich ostatniej wizyty.