Jeżeli więc pracownik będzie zwracał pieniądze za benzynę wykorzystaną do jazdy autem po godzinach pracy, przedsiębiorca będzie musiał to zarejestrować na kasie fiskalnej. M rozporządzenia w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji za pomocą kas. Nie ma tu zastosowania wyłączenie ze stosowania kas, gdy sprzedaż dokonywana jest na rzecz pracowników (określone w poz. 35 załącznika do rozporządzenia).

Na zmniejszenie liczby osób przyjeżdżających samochodami osobowymi w miejsca sąsiadujące z molo w Orłowie, szczególnie w celach turystycznych. Alternatywą będzie wygodny transport zbiorowy jak melex łeba. Każdy pojazd musi posiadać identyfikator, który wydawany jest na okres roku dla pojazdów wyłonionych w wyniku konkursu ogłoszonego przez Prezydenta Miasta Krakowa. Wówczas do momentu przekroczenia limitu nie ma obowiązku ewidencjonowania sprzedaży na kasie fiskalnej. Jednak ze względu na fakt, że świadczenie usług zostało rozpoczęte w trakcie trwania roku, konieczne jest proporcjonalne ustalenie limitu, po przekroczeniu którego konieczne będzie zainstalowanie kasy fiskalnej. Turyści nowy sposób podróżowania do Morskiego Oka przyjmują z ciekawością.

Inspekcja Transportu Drogowego w czasie kontroli meleksów. Załatwiono tę sprawę tak, że ograniczono prędkość tych pojazdów do 20 km/h czyli do pułapu pojazdów wolnobieżnych. Do ich prowadzenia uprawnia kategoria prawa jazdy B i wszystkie inne wyższe.

One służą nam wszystkim, dzięki nim promujemy miasto, przyciągamy zagranicznych gości, rozwijamy się turystycznie – przekonuje Majka. Miasto oferuje kolejne usługi w ramach pakietu „Poznań VIVA senior”. Cieszą się one tak dużym zainteresowaniem, że już teraz poznaniacy dzwonią, by zarezerwować transport na terenie cmentarzy komunalnych.

Na dzień przed planowanym protestem w centrum Krakowa, właściciele wózków elektrycznych odwołali swoją akcję. Familijny melex zabierze Was na zwiedzanie okolicy, do Dziwnowa i Międzywodzia. 14 skórzanych foteli, prywatny szofer, wiatr we włosach, panoramiczny obraz… To wszystko za sprawą wyjątkowego familijnego środka transportu. Zapisz moje dane, adres e-mail i witrynę w przeglądarce aby wypełnić dane podczas pisania kolejnych komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *