Budując dom, każdy ma nadzieję, że w nieuszkodzonym stanie będzie stał przez lata. Niewiele osób pamięta o wodach gruntowych, które mogą niszczyć fundamenty. Sika® SealTape F gwarantuje efekty pracy najwyższej jakości.

Masy asfaltowe stosowane na gorąco, znane od dawna i tradycyjnie stosowane w budownictwie, są trudne w użyciu oraz wykazują wiele wad, których nie mają lepiki i masy zalewowe na gorąco stosowane na zimno. Asfalt lany jest masą składającą się z lepiszcza asfaltowego (ok. 10-12%), mączki mineralnej (ok. 25%), piasku (ok. 35%) i. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych przez Ceneo.pl sp z.o.o., w tym o przysługujących Ci uprawnieniach, znajdziesz tutaj. Z.o.o. Pamiętaj, że oni również mogą korzystać ze swoich zaufanych podwykonawców. Lepiki są mieszanką asfaltów, wypełniaczy i substancji uplastyczniających.

Mastyks grysowy jest to mieszanka mineralno-asfaltowa składająca się z grubego, łamanego kruszywa o nieciągłym uziarnieniu, związanego mastyksem . Disprobit Tytan Professional to masa asfaltowo-kauczukowa, należąca do nowej generacji Abizoli – doskonale znanych w Polsce środków zabezpieczających przed wilgocią. Masa asfaltowo – kauczukowa Abizol ST Tytan Professional przeznaczona jest do wykonywania hydroizolacji i przyklejania płyt styropianowych. Masa hydroizolacyjna do dachów Den Bit-M wraz z gruntem Den Bit-A , nowości w ofercie firmy Den Braven, zapewnią łatwy i skuteczny sposób zabezpieczenia bitumicznych pokryć dachowych przed degradacją…

Nie niszczą styropianu, więc mogą być używane do mocowania płyt styropianowych do fundamentów. Niektóre lepikimają w swoim składzie włókna celulozowe. Dzięki nim powłoka izolująca jest zdecydowanie mocniejsza, niż w przypadku stosowania lepików zwykłych.

Masa asfaltowo-żywiczna – Używana jest jako środek do montażu pap oraz przy pracach konserwacyjnych, jest to półpłynna gotowa masa do hydroizolacji. Masy bitumiczne wykorzystasz podczas konserwacji materiałów dekarskich – pap czy gontów bitumicznych. Pęknięcia, szpary czy też przestrzenie dylatacyjne naprawisz za pomocą uszczelniacza. Masy bitumiczne uelastyczniają papę, nadając jej większą wytrzymałość – https://bitumer.pl/dodatki-do-modyfikacji-wyrobow-asfaltowych/

To sprawdzone masy asfaltowe, z pomocą których bezproblemowo stworzysz hydroizolacje na podłożach betonowych, cementowych, ceglanych, stalowych oraz innych – gwarantujemy pełne zadowolenie. W przypadkuhydroizolacji balkonudoskonale sprawdzą się izolacje przeciwwilgociowe, gdyż powierzchnia balkonu nie jest narażona na stałe obcowanie z wodą. Maja one niewielką grubość więc ich stosowanie jest możliwe wyłącznie na powierzchniach równych.Hydroizolacja tarasuwymaga nieco innych środków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *