Używane do tej pory pojazdy nie trafią na złom. – Będą wykorzystywane w okresie większego zapotrzebowania na kursy – meleks Łeba. Na co dzień w użyciu mają być nowe pojazdy. Poprawić ma się również sam system przewozu pasażerów na terenie cmentarza.

Jestem świadomy/a, że mam prawo w dowolnym momencie odwołać zgodę oraz że odwołanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody udzielonej przed jej wycofaniem. Jestem też świadomy/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, do ich sprostowania, do ograniczenia przetwarzania, do przenoszenia danych, do sprzeciwu wobec przetwarzania. Oferty w konkursie będą przyjmowane do eleven kwietnia. Powinny zawierać zdjęcia pojazdu, dokumenty poświadczające jego wiek oraz sprawność techniczną (wydane przez stację kontroli pojazdów lub producenta). 1 Przewóz osób może odbywać się tylko pojazdem do tego przeznaczonym lub przystosowanym Liczba przewożonych osób me może przekraczać liczby miejsc określonych w dowodzie rejestracyjnym.

Pracownicy wydziału spraw administracyjnych Urzędu Miasta przyznają, że zastanawiają się nad zwiększeniem kontroli nad meleksami. 5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, sprostowania, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przenoszenia danych. Pomysł Pana Łukasza, jak każdy, ma zasadniczy minus – co z osobami, które samodzielnie nie poprowadzą hulajnogi? Mowa o ludziach starszych, niepełnosprawnych oraz najmłodszych? Do tego dochodzi kwestia przekonania górali, do jakże radykalnej zmiany oraz stanowisko Tatrzańskiego Parku Narodowego, którego zarząd jak dotąd w ogóle nie zabrał głosu w sprawie.