Emulbit Hydroizolacje działa specjalizuje się w zabezpieczaniu elementów budynków i budowli przed szkodliwym działaniem wody. Nasi wykwalifikowani pracownicy wykonują bardzo profesjonalne i trwałe hydroizolacje oraz uszczelnianie już istniejących przegród. Wiemy, że profesjonalnie wykonana hydroizolacja na balkon, lub inne elementy konstrukcyjne zabezpiecza przed przeciekaniem wody do wnętrza budynku i problemami z tym związanymi. Żadnego problemu nie stanowi dla nas izolacja fundamentów, naprawa izolacji balkonów czy uszczelnianie tarasów, które zawsze jest poprzedzone wnikliwą analizą występujących usterek. Wśród naszych standardowych usług znajduje się między innymi naprawa balkonów oraz hydroizolacja tarasu.

Wykonujemy hydroizolacje wodochronne, odwilgacanie i osuszanie budynków. Radzimy sobie wszędzie tam, gdzie inni zawodzą, a ich metody są zbyt drogie. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W ofercie znajdują się również akcesoria do posadzek, takie jak podkładki tarasowe i wsporniki.

Dostępne w postaci folii płaskich, membran i folii tłoczonych, produkowanych z polietylenu lub polichlorku winylu. Hydroizolacja średnia jest używana do powierzchni narażonych na działanie wody opadowej. Umożliwia jej spływanie i zapobiega przesączaniu przez powierzchnię dachu. Zwykle odpowiednia będzie izolacja bitumiczna oraz różnego rodzaju papy. Specyficznym rodzajem hydroizolacji średniej jest folia w płynie używana w łazienkach czy na balkonach. Oferta Golchem to także szeroko pojęta hydroizolacja, czyli materiały zabezpieczające budynek przed szkodliwym działaniem wody, a w konsekwencji przed skutkami jego podmakania.

System hydroizolacji wykonywany jest w oparciu o wykonane wcześniej pomiary. Dostosowuje się go do szeregu czynników, takich jak chociażby zastosowane materiały budowlane, rozmiary konstrukcji czy przeznaczenie obiektu. Dzięki temu efektywność tego rozwiązania jest naprawdę skuteczna. Montaż standardowych produktów (wanien czy brodzików) instalowanych na dodatkowym stelażu wymaga „kotwiczenia” ich do ściany, a więc użycia kołka, który przymocowuje się do fugi pomiędzy płytkami. W ten sposób przerwana zostaje naturalna warstwa hydroizolacyjną, której zadaniem jest chronić ściany, podłogę, jak i sufit przed zawilgoceniem.

Tak przebadane produkty gwarantują długoletnią bezawaryjną eksploatację. Za każdym razem w przypadku stosowania mineralnych preparatów hydroizolacyjnych trzeba użyć specjalnychmankietów i taśm uszczelniającychwykorzystywanych do zabezpieczania newralgicznych miejsc w narożnikach i na styku ścian. Rozwiązania takie gwarantują, że nawet w przypadku pęknięcia czy odspojenia w takim miejscu ciągłość izolacji będzie zachowana.

Przed każdym nowym zastosowaniem produktu należy uważnie przeczytać jego opis na opakowaniu lub w dokumentacji technicznej. W przypadku wątpliwości, należy wykonać stosowne próby lub skonsultować się z naszym doradcą. Oprócz wiedzy na temat materiałów i optymalnej w danym miejscu technologii, dobre firmy posiadają na wyposażeniu odpowiedni sprzęt budowlany, dzięki któremu prace przebiegają szybko i sprawnie. W każdym wypadku warto wcześniej zasięgnąć opinii na temat usługodawcy, a najlepiej wybierać go przez polecenie.

Przesyłanie danych do krajów trzecich spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego nie jest zamierzone. Do rolowych hydroizolacji bitumicznych zaliczamy papy i membrany samoprzylepne. Papy, w zależności od przeznaczenia, wykonuje się na różnych osnowach i montuje na wiele sposobów (można mocować je łącznikami mechanicznymi, przyklejać na lepik, klej, wyróżnia się też papy termozgrzewalne). Nowsze typy pap, podobnie jak membrany, są samoprzylepne, co pozwala wykonać łatwe i szczelne połączenia styków (fot. 5). Zaletą tych materiałów jest szybkość układania, natychmiastowa odporność na wodę i uszkodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *